Про нас

Фірма "Буліт" - науково-впровадницьке підприємство з багаторічним досвідом роботи. Від часу заснування підприємства в 1996 році "Буліт" зайняв свою нішу в виробничій сфері Львова та України.

В 1996 році було розроблено іноваційну ультразвукову дератизаційну установку для відлякування гризунів. Дане обладнання було впроваджено на ВАТ "Львівська пивоварня";, ЗАТ "Львівський жировий комбінат", ДП "Львівський комбінат хлібопродуктів", "Львівський м'ясокомбінат".

Машини для нарізання хлібобулочних виробів впроваджені і успішно працюють на таких підриємствах як ТзОВ "Барком", ТОВ "Микулинецький Бровар", ТзОВ "Зевс", ТзОВ "Хліб-Трейд", ПАТ "Концерн Хлібпром", приватних підприємствах таких міст, як Львів, Камянець-Подільський, Ужгород, Новий Розділ.

Машина для сушіння паучів (пакетів) вологих кормів впроваджена на ТзОВ "Кормотех"

Ремонтні та відновлювальні роботи проводились на території ВАТ "Львівський хлібозавод №1" (переобладнано та встановлено вистійну шафу), ПАТ Концерн "Хлібпром" (реалізовано україно-голандський проект по реставрації та запуску Лінії для випічки хліба, пряників, реставровано та впроваджено пакувальне та хліборізальне обладнання), ТзОВ "Віктар".

Всі права захищено. © Буліт 2013 – 2022. Створення сайту - студiя "sites creating by Nichol"